Informace o chystaném herním telefonu Red Magic 7 se na nás v posledních dnech valí ze všech stran. Přístroj už má za sebou několik certifikací a také prošel testy Geekbench, které potvrdily vlajkový procesor Snapdrahon 8 Gen1. Nu a v rámci certifikací jej už prověřili i v Tenaa. Do certifikačního výpisu jsme už sice nahlédli, ale dnes se na něj podíváme znovu, protože je aktualizovaný a přibyly do něj i snímky telefonu.

Takže co na Tenaa prozradily o designu telefonu Red Magic 7 čerstvě přidané snímky? Celkový vzhled jednoznačně vychází z designu předchozích modelů. Čelní panel má symetrický horní a spodní rámeček a vzhledově je tedy stejný jako u loňských modelů řady Red Magic 6S. Ale mírnou změnu najdeme na zadním panelu.

Modul fotoaparátu sice stále leží vertikálně ve středu zad, ale opticky je kratší. Loňské telefony 6S totiž měly linii fotoaparátu protaženou téměř přes celá záda. U modelu Red Magic 7 je pod fotoaparátem vertikálně orientovaný nápis „Red Magic“ a těsně pod ním je logo značky. Napravo od modulu fotoaparátu je zřejmě mřížka ventilátoru. Na zadním panelu jsou i další designové prvky, které odkazují na to, že jde o herní telefon.

Připomeňme, že telefon má podle Tenaa velký 6,8 palcový OLED displej s rozlišením 2400 ×1080 pixelů a do obrazovky je integrovaný i snímač otisků. Kapacita baterie je 2190 mAh. Půjde tedy o dvoučlánkový akumulátor s celkovou kapacitou kolem 4400 mAh. A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na podporu rychlého nabíjení s výkonem 165 W. Detaily o foto výbavě Tenaa zatím nezveřejnila.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.