Vážnost koronavirové pandemie nám začíná bez diskuzí klesat, i když se nám snaží pomatená média neustále tvrdit opak. Pořád ale nejde o nic extra příjemného a určitě neublíží se pro jistotu pořádně starat o vlastní zdraví. A k tomu se mohou hodit i některé ty technologické vymoženosti ke sledování důležitých zdravotních parametrů. Teploměr sice už určitě máme v každé domácnosti, ale moderní bezdotyková verze je prostě lepší. A oxymetr sledující váš tlak nebo okysličení krve také není k zahození. Kombo těchto dvou šikovných přístrojů pak dnes máte v jedné takové akci na e-shopu Cafago.

Jako první přijde na řadu bezdotykový infračervený teploměr ve velmi kompaktní podobě. Teplotu změří jen za jedinou vteřinu a kromě osob zvládne i objekty. Vše se zobrazí na LCD displeji hned ve třech barvách a můžete si posledních 32 výsledků pěkně i uložit do paměti. To vše s jednoduchých ovládáním a dlouhou výdrží na dvě AAA baterie. Hodit se ale může i pulzní oxymetr, který vám jednoduše změří třeba okysličení SPO2 nebo srdeční tep. Stačí jen vložit prst a počkat na výsledek na malém LED displeji tohoto zařízení.

Oba kousky jsou v kombo nabídce hezky pohromadě a v bleskových prodejích na e-shopu Cafago přijdou jen na 11.63 euro. Nabídka platí až do konce ledna, takže pokud toužíte po podrobnějším monitoringu vašeho zdraví, tak se na ni určitě mrkněte. Cena je příjemná a velkou díru do rozpočtu vám vážně neudělá. Prevence je přece vždy nejlepší volba pro zdraví a tyto gadgety vám v ní rozhodně minimálně pomohou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.