Včera jsme se zmínili o tom, že značka Black Shark připravuje své další herní telefony. Konkrétně jde o modely Black Shark 5 a Black Shark 5 Pro. Víme také, že telefony mají v této chvíli kódová označení Katyusha a Patriot, kdy první z nich je standardní model a druhý je model Pro. A také jsme se díky tipařům dozvěděli, že minimálně jeden z telefonů pohání vlajkový procesor Snapdragon 8 Gen1.

Dnes tu máme další informace o některých parametrech chystaných herních strojů. Na čínské síti je sdílí tipař, který si říká Plešatá panda a zaměřil se na standardní model Black Shark 5. Tipař tvrdí, že telefon má E4 AMOLED displej s rozlišením 1080p. Obrazovka podporuje také 144 Hz obnovovací frekvenci a 720 Hz vzorkovací frekvenci. Ovšem jakou má displej úhlopříčku tipař nezmiňuje.

Plešatá panda dále uvádí, že standardní Black Shark 5 pohání procesor Snapdragon 888 Plus. Je tedy pravděpodobné, že vlajkový Snapdragon 8 Gen1 dostane jen model Pro. Co se kapacity baterie standardní verze týče, mohli bychom prý počítat s 4600 mAh. Akumulátor nebude ochuzen ani o podporu rychlého nabíjení s výkonem 120 W. To je tedy i něco málo vyšší výkon, než se kterým včera počítal tipař Digital Chat Station. Uvidíme, který z tipařů se tedy trefil do černého. Pokud bychom ale tyto parametry porovnali se specifikacemi loni uvedeného Black Shark 4S Pro, musíme říct, že jsou si poměrně dost podobné. Takže raději počkejme s čím nakonec vyrukuje samotný výrobce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.