S příchodem nového roku postupně přicházejí i nové vlajkové telefony. Už nějakou dobu se na jejich přípravu soustředí především hlavní hráči v ostře sledovaném ringu mobilních technologií. Někteří výrobci už mají uvedení svých vlajek za sebou a někteří se na představovačku pilně připravují. Své vlajkové telefony prezentovaly už společnosti Motorola, Xiaomi a dnes také OnePlus. Naopak na uvedení se teprve chystá společnost Samsung a asi není potřeba dodávat, že na svůj debut tedy čeká řada Samsung Galaxy S22.

O termínu, kdy bude řada Samsung Galaxy S22 uvedena se spekuluje už poměrně dlouho. Možných termínů se na síti objevilo už tolik, že by bylo zbytečné je počítat. Obecně ale lze říci, že se původně počítalo s tím, že k prezentaci dojde v prvním kvartálu letošního roku. Odvážní tipaři dokonce tvrdili, že Samsung své vlajkové stroje uvede na veletrhu CES 2022. Na veletrhu ale Samsung nové telefony nepředstavil. Každopádně ale je konečně na světě model Galaxy S21 FE, takže je logické, že zároveň s ním, nebo těsně po něm uvést i další telefony by mohlo být kontraproduktivní.

Možná i proto si na telefony Galaxy S22 ještě nějakou chvíli počkáme. Ale už ne moc dlouho. Podle čerstvé zprávy na jihokorejských stránkách DDaily je Samsung připravený na uspořádání akce Galaxy Unpacked a tím pádem i na uvedení telefonů řady Galaxy S22. Akce prý proběhne už 8. února/februára. Předběžné objednávky vlajkových telefonů odstartují den po představovačce a samotné prodeje telefonů pak začnou 24. února. Pozvánky na akci Samsung prý rozešle do konce ledna/januára a je proto pravděpodobné, že se pozvánky, upoutávky a promo objeví i na síti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.