Už jen 24 hodin nás dělí od uvedení telefonu OnePLus 10 Pro. Představovačka proběhne v Číně, ale v podstatě půjde jen o nezbytnou formalitu. O telefonu totiž víme už téměř vše. Jeho hlavní specifikace tipaři shrnuli už na začátku měsíce a se svou trochou do mlýna přišel i samotný výrobce. A dnes, na posledních chvíli, se na čínské síti objevil zřejmě už finální oficiální teaser, který uvádí podrobnosti o displeji chystaného stroje.

Čerstvá upoutávka potvrdila odhady tipařů. Tedy alespoň co se displeje OnePlus 10 Pro týče. Telefon má obrazovku Samsung LTPO 2.0 s rozlišením 2K+ a dynamickou obnovovací frekvencí až 120 Hz. Výrobce se dále nebojí pochlubit i tím, že displej má jako první na světě také podporu 1 Hz AOD. To tedy v praxi znamená, že funkce AOD zajistí aktivní displej i ve spánkovém režimu telefonu. To usnadní například kontrolu důležitých informací nebo notifikací, aniž by bylo potřeba telefon odemykat.

Ze snímku na upoutávce také plyne, že displej má velmi úzké rámečky a v jeho levém horním rohu je “díra” pro přední kameru. Rohy telefonu jsou oblé. Velkou změnu ale najdeme na zadním panelu, kdy OnePlus naprosto změnil design modulu hlavního fotoaparátu. Telefon má také pro čínský trh potvrzenou nejnovější nadstavbu Oppo, ColorOS 12.1. Dále také procesor Snapdragon 8 Gen1, 5000 mAh baterii s 80 W kabelovým nabíjením SuperVOOC, 50 W bezdrátovým nabíjením AirVOOC a reverzním bezdrátovým nabíjením. K tomu zástupci OnePlus potvrdili i to, že na optice hlavního fotoaparátu se podílela firma Hasselblad. Je se tedy na co těšit a dalších informací se dočkáme už zítra.