Některé ceny na čínských e-shopech jsou opravdu šokující a člověk skoro přemýšlí, jestli se jim taková láce vůbec vyplatí. Pro nás, zákazníky, jsou to ve finále ale velmi pozitivní zprávy, protože nízké ceny jsou vždy vítány. A dnešní akční nabídka e-shopu Cafago k takovým určitě patří, protože chytré hodinky D18 snad nikdy nebyly dostupnější. Hodinky jsou opravdu za hubičku a mohly by proto zaujmout i prozatímní odpůrce chytrých nositelností.

Chytré hodinky D18 samozřejmě nejsou žádným prémiovým modelem a musíme tak na ně nahlížet optikou extrémně nízké ceny. Přesto však nabízí 1,3 palcový barevný displej s rozlišením 240 × 240 pixelů, připojení pomocí Bluetooth 4.0, senzor na měření tepové frekvence, krokoměr, sportovní režimy, podporu notifikací, vibrace nebo 150 mAh baterii s výdrží ve pohotovostním režimu až 20 dnů. Potěší i odolnost podle certifikace IP65 nebo šikovné nabíjení přes USB port přímo v těle hodinek. To je ale jen plastové a řemínek pak silikonový.

A jaká je tedy ona zmiňovaná „hubičková“ cena? Na e-shopu Cafago jsou chytré hodinky D18 momentálně v nabídce jen za 8,94 euro a vybrat si můžete z pěti různých barevných variant. Takže bude to černá, červená, modrá, fialová nebo zelená? Každopádně jde o zajímavý kousek pro všechny, kteří upřednostňují nízkou cenu. Tato cena se slevou je ale časově omezená.