Některé ceny na čínských e-shopech jsou opravdu šokující a člověk skoro přemýšlí, jestli se jim taková láce vůbec vyplatí. Pro nás, zákazníky, jsou to ve finále ale velmi pozitivní zprávy, protože nízké ceny jsou vždy vítány. A dnešní akční nabídka e-shopu Cafago k takovým určitě patří, protože chytré hodinky D18 snad nikdy nebyly dostupnější. Hodinky jsou opravdu za hubičku a mohly by proto zaujmout i prozatímní odpůrce chytrých nositelností.

Chytré hodinky D18 samozřejmě nejsou žádným prémiovým modelem a musíme tak na ně nahlížet optikou extrémně nízké ceny. Přesto však nabízí 1,3 palcový barevný displej s rozlišením 240 × 240 pixelů, připojení pomocí Bluetooth 4.0, senzor na měření tepové frekvence, krokoměr, sportovní režimy, podporu notifikací, vibrace nebo 150 mAh baterii s výdrží ve pohotovostním režimu až 20 dnů. Potěší i odolnost podle certifikace IP65 nebo šikovné nabíjení přes USB port přímo v těle hodinek. To je ale jen plastové a řemínek pak silikonový.

A jaká je tedy ona zmiňovaná „hubičková“ cena? Na e-shopu Cafago jsou chytré hodinky D18 momentálně v nabídce jen za 8,94 euro a vybrat si můžete z pěti různých barevných variant. Takže bude to černá, červená, modrá, fialová nebo zelená? Každopádně jde o zajímavý kousek pro všechny, kteří upřednostňují nízkou cenu. Tato cena se slevou je ale časově omezená.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.