Představení prvního skládacího telefonu značky Honor je doslova za dveřmi. Proto se tipaři na poslední chvíli snaží a na síť posílají informace o některých specifikacích modelu Honor Magic V. Jak bude telefon vypadat už víme z oficiálního promo videa a víme i to, že půjde o vlajkový stroj s procesorem Snapdragon 8 Gen1. Tomu výrobce přizpůsobil i ceny, které jsou opravdu vysoké i na čínském trhu.

Nechme ale ceny stranou a pojďme se raději podívat na některé specifikace, na které na Weibo upozorňuje známý tipař Digital Chat Station. Dnes se zaměřil na foto výbavu a baterii telefonu Honor Magic V. A začněme rovnou fotoaparáty. Ze snímků telefonů víme, že vnitřní i vnější displej má “díru” pro kameru a hlavní fotoaparát je trojitý. To také dnes tipař potvrdil. Dodal, že kamery v “dírách” mají rozlišení 42 MPix, což zní ale trochu nezvykle. Je proto možné, že rozlišení těchto fotoaparátů bude nakonec jiné.

Hlavní fotoaparát vypadá v rámci parametrů docela zajímavě. Všechny tři senzory totiž mají shodně 50 MPix. A to už možné je, protože z dřívějška víme, že primárním senzorem je Sony IMX766. Kromě toho tipař také potvrdil, že baterie skládacího telefonu má slušnou kapacitu 4750 mAh. Podle certifikace 3C podporuje rychlé nabíjení s výkonem 66 W. A v samém závěru ještě dodejme, že telefon běží na nejnovější verzi nadstavby Magic UI 6.0. Ta prý bude představena zároveň s telefonem.