Rok se s rokem sešel a máme tak už za sebou první dny roku 2022. Ten minulý stál opět v mnoha ohledech za psí štěk, zejména s ohledem na stále řádící pandemii koronaviru. A kdo ví, co nás čeká letos. Možná se tak opět na nějakou dobu budeme muset spolehnout na práci z domova a k tomu se vždy hodí mít počítač připravený i po softwarové stránce. Jako na zavolanou tak přichází novoroční slevy od expertů z GoDeal24, kteří pro nás mají až 50 % akce. Ať už hledáte nový systém, kancelářský balík nebo nějaké ty doplňkové programy.

Microsoft Office pro každého

Windows 11 za méně než 15 euro

Kombo balíčky se slevovým kupónem SGO62

50 % slevy na další klíče Windows s kupónem SGO50

Další produkty od Microsoftu s kupónem SGO62

Nástroje pro váš počítač

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.