Čínské Lenovo se před časem velmi úspěšně etablovalo na trhu s tablety s řadou XiaoXin Pad. Zejména Pro varianty úspěšně atakující high-end a nabízí i velmi zajímavé ceny. Za pozornost stojí ale i níže postavené modely, jako je třeba i základní XiaoXin Pad. Ten je v podstatě jen variantou globální verze Lenovo P11 a my ho pro vás dnes máme levněji z německého skladu e-shopu Cafago. Nebudete tak muset řešit složitou dopravu ani doplatky a zároveň ušetřit hezkých pár stovek korun. Což potěší opravdu vždycky.

XiaoXin Pad je tmavě šedý fešák s tloušťkou pouhých 7.5 mm, který zaujme i převážně kovovým bytelných zpracováním. Jde o 11-palcový tablet s LCD panelem a rozlišením 2000 x 1200 pixelů. O výkon se stará procesor Snapdragon 662 doplněný o 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Tu pak ještě můžete rozšířit pomocí microSD slotu. Samozřejmostí je dnes i Wi-Fi ac, Bluetooth 5.0 a GPS čip. Baterie s kapacitou 7700 mAh toho také dost vydrží a dobijete ji pomocí USB Type-C portu. Tablet běží na Androidu 10, nabídne dva fotoaparáty (13 Mpx zadní + 8 Mpx přední) a váží jen 490 g.

Momentálně je tento zajímavý kousek v bleskových prodejích na e-shopu Cafago a zásoby doslova mizí před očima. Pořídit ho můžete jen za 187.94 euro a jak už bylo zmíněno, tak přímo z německého skladu. Akce je sice až do konce února, ale v případě zájmu bych radil si pospíšit. Brzy už totiž nebudou…