Telefon OnePlus 10 Pro je v posledních dnech v hledáčku mnoha tipařů. Je to hlavně tím, že jeho oficiální představení se kvapem blíží a výrobce dnes potvrdil, že k němu dojde 11. ledna/januára v Číně. Ale to jsme tak nějak už tušili. Samozřejmě jako každým rokem jde o velkou událost, protože přece jen společnost OnePlus nevydává vlajkové telefony každý měsíc. A proto také už o tomto telefonu víme poměrně hodně. Pokud tedy chcete vědět, co se o něm doposud napsalo, můžete si projít naše starší články.

Dnes se ale u modelu OnePlus 10 Pro zaměříme na design. Sice jsme včera viděli reálné fotky telefonu, ale dnes se na OnePlus fóru objevily oficiální rendery, u kterých Pete Lau detailně popisuje zcela nový vzhled. A zároveň na design chystaného stroje upozorňuje i na čínském Weibo. Ze snímků i z toho, co CEO OnePlus, Pete Lau píše plyne, že telefon půjde na trh ve dvou atraktivních barvách. Výrobce je nazval Volcanic Black a Emerald Forest a nutno říci, že jsou velmi povedené.

Zkrátka a dobře vzhled modelu OnePlus 10 Pro je povedený, ale úplně jiný, než jaký známe u starších telefonů společnosti. Hlavně modul hlavního fotoaparátu designéři pojali atypicky. Je prostě veliký a zabírá skoro celou horní třetinu zadního panelu a je vyvedený v černé barvě. Navíc přesahuje i přes hranu. Je to přesně ten vzhled hlavní kamery, který se někomu bude ohromně líbit a druhý si právě proto tento telefon nepořídí. I Pete Lau potvrdil, že rozhodování o tomto designu bylo složité právě proto, že jde o radikální změnu. Každopádně rozhodování dopadlo ve prospěch nového vzhledu a nyní bude jen na fanoušcích, jak jej ohodnotí.