Po prázdninové odmlce se vracíme s naší nejstarší rubrikou Vychytávky z Číny. Novoroční předsevzetí už sice máme za sebou, ale ani bychom se nedivili, kdyby si někteří dali za úkol utrácet méně za drobné radosti online. To se ale velmi těžko plní, protože podobné nákupy jsou pro mnohé z nás v zásadě drogou. Nový rok ale odstartujeme trojicí velmi šikovných gadgetů, které se rozhodně neztratí a nejde o žádné zbytečnosti. Navíc jako vždy za velmi slušné ceny.

Šikovný alkohol tester

Začneme lehce tematicky, protože je přece jen posilvestrovský víkend. V krvi nám tak asi stále ještě koluje zbytkový alkohol a často by stálo za to mít o něm přesnější představu. K tomu nám poslouží šikovný alkohol tester Baseus. Stačí si jen „fouknout“ a už víte, zda je v pořádku sednout za volant. Výsledky máte do 20 sekund a vše krásně vidíte na LED displeji gadgetu. Baterie by měla na jedno nabití vydržet až 3 měsíce, takže nebudete dobíjet nijak často. A navíc může být váš jen za 27.31 dolarů.

Změřte vše přesně laserem

I další gadget může být parádním pomocníkem, tedy pokud potřebujete něco přesně změřit. Xiaomi HOTO Smart Laser Measure je laserovým měřidlem se skvělými parametry. S maximální vzdáleností měření 30 metrů totiž máte odchylku jen ±2 mm. Malý podsvíceny monochromatický displej vše hned zobrazí a pro pokročilé je pak možnost spárovat zařízení s aplikací Mi Home. Ta pak nabídne další úroveň vychytávek a vymožeností. Měřidlo je sympaticky kompaktní a na jedno nabití by mělo vydržet až 3500 měření. To vše jen za 34.81 dolarů.

Univerzální nabíjecí kabel

Jak se nám doma začínají hromadit elektronické gadgety, tak se adekvátně hromadí také rozdílné nabíječky a kabely s rozličnými konektory. Chaosu můžete jednoduše předejít pořízením univerzálního kabelu Baseus, který má vše potřebné. Od micro USB, přes Lightning až po USB Type-C a do nabíječky samotné ho připojíte velkým USB nebo USB Type-C. Kabel podporuje až 100W PD nabíjení, takže se kromě telefonů hodí i na náročnější zařízení jako jsou notebooky. Na výběr máte z černé, červené a zelené barvy kabely a vše vás přijde jen na 17.97 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.