Šílenství vánočních nákupů už sice máme za sebou, ale to neznamená, že musíme na pořizování zajímavých kousků elektroniky zapomenout. Nejen čínské obchody totiž najely hned po svátcích okamžitě do dalších slevových akcí a režimů. K nejprodávanějším kouskům patří už dlouhodobě bezdrátová TWS sluchátka na jedna taková se se podíváme i dnes. Model Lenovo QT81 je totiž momentálně v nabídce bleskových prodejů na e-shopu Cafago. A jde o sluchátka, která rozhodně stojí za pozornost.

TWS Sluchátka Lenovo QT81 na první pohled zaujmou slušivým designem, ale rozhodně neurazí ani samotnou výbavou. Moderní a energeticky úsporný Bluetooth 5.0 čip se promítne ve výdrží 40 mAh baterie v každém sluchátku a navíc máte k dispozici i 1200 mAh nabíjecí box. Ten má také výrazně vyvedené LED displeje pro stav baterií. Lenovo se chlubí tak Hi-Fi zvukem a minimální latencí, takže jsou sluchátka vhodná i ke hraní her. Ovládání je dotykové a samozřejmostí jsou i duální vestavěné mikrofony pro hands-free využití. A určitě potěší i certifikace IPX4.

Ale teď k tomu nejlepšímu, protože Lenovo QT81 jsou momentálně k mání za velmi lákavou cenu. Na výběr navíc máte z černé nebo bílé varianty, takže každému co jeho jest. A zaplatíte jen 16.09 euro, což opravdu za solidní TWS sluchátka není mnoho. Nabídka je sice oficiálně z čínského skladu, ale s bezcelní garantovanou dopravou to až tak nevadí. Takže proč si neudělat radost povánoční objednávkou ? Nabídka platí už je pár dnů do konce roku, takže neváhejte.