Jistě si vzpomenete na konec října/októbra, kdy Xiaomi, potažmo její dceřiná značka Redmi vydala telefony řady Redmi Note 11. Telefony měly a stále mají na čínském trhu velký úspěch a pomalu se začínají chystat na další trhy. Na začátku minulého měsíce se na síti objevila zpráva, že na globálních trzích, zejména tedy v Indii, výrobce tak trochu pozmění jejich názvy. Tipaři hovořili o obchodním názvu Xiaomi 11i pro model Redmi Note 11 Pro. A s názvem Xiaomi 11i HyperCharge počítali pro model Note 11 Pro Plus.

A nyní to vypadá, že se skutečně nepletli. Xiaomi dnes vypustila do světa jednoduchou upoutávku, ve které avizuje, že telefony Xiaomi 11i HyperCharge a Xiaomi 11i v Indii představí 6. ledna/januára. Letáček také v podstatě potvrdil i to, že model HyperCharge dostane podporu super rychlého nabíjení s výkonem 120 W. Toto nabíjení umožňuje nabití z nuly na 100 % za pouhých 15 minut. Dále z teaseru zjistíme, že na trh půjdou telefony v barvě černé, zelené a fialové.

Co ale nezjistíme, zda parametry telefonů, které jdou do Indie jsou stejné jako u těch, které se prodávají na čínském trhu. Je ale možné, že se podrobnosti o parametrech dozvíme už zítra a v dalších dnech, což zástupci Xiaomi přislíbili. Postupné odtajňování specifikací má probíhat na speciální stránce indického Flipkartu, kde už jsou na to dobře připraveni. Tipaři ale odhadují, že se specifikace pro indický trh nezmění.