Ekosystém Xiaomi je bez debat opravdu košatý a najdeme v něm spoustu zajímavých technologických vychytávek pro každou příležitost. Ani kuchyně nezůstane pozadu a dnes se mrkneme na jedno parádní kulinářské zařízení. Horkovzdušná fritéza Liven G-5 si velmi úspěšně prošla crowdfundingovou platformou Youpin a posléze si našla i cestu do klasických e-shopů. My pro vás máme akční slevovou nabídku e-shopu Cafago, kde je tento kousek za cenu vskutku neodolatelnou. Navíc hezky bez komplikací z německého skladu obchodu.

Horkovzdušné fritézy se v poslední době dostaly do hledáčku popularity, protože se jedná o poměrně zdravý způsob přípravy obvykle velmi nezdravých jídel. Minimálně fritujete bez oleje, takže tučnost není zdaleka tak vysoká. Liven G-5 je poměrně skladný kousek s kapacitou 2.5 litru, který asi pro rodinu stačit nebude, ale pro jednotlivce nebo pár je ideální. Dotykové ovládání na horním panelu je velmi šikovné a nastavíte na něm vše potřebné od teploty až po přesnou dobu fritování oznámenou zvukovým tónem. Vyjmutelný koš se jednoduše čistí a k dispozici je navíc i mřížka na gril.

Na e-shopu Cafago je horkovzdušná fritéza Xiaomi Liven G-5 k dostání ve stylové zelené barvě, která určitě neurazí. Jak již bylo zmíněno, tak je zboží k mání z německého skladu, takže dorazí k vašim dveřím jen za pár dnů a bez dalších doplatků. A cena ? Skvělých 67.99 euro, za kterých se o tomto šikovném gadgetu minimálně vyplatí přemýšlet. Jen musíme dodat drobný detail, protože fritéza se prodává pouze s australskou zástrčkou, takže si raději pořiďte i redukci. Ale nekupte to za ty peníze…