I když současné počasí příliš neinspiruje k venkovním sportovním aktivitám, tak určitě neublíží už začít myslet na jaro. Samozřejmě si ještě doufejme užijeme něco málo sněhových radovánek, ale ty obvykle netrvají příliš dlouho. Až se pak opět začne zelenat, tak bude ideální čas připravit svá kola a koloběžky a vyrazit na cesty. A vybavit se k tomu můžete i v předstihu, protože pro vás dnes máme jednu fantastickou slevu na elektro-koloběžku E9 z e-shopu Tomtop. Troufnu si říct, že levnější koloběžku jsme tu ještě v historii neměli.

Elektro-koloběžka E9 rozhodně nenabízí high-end parametry jako modely od konkurence. Ale na druhou stranu by nenáročnému línému jezdci mohla za ty peníze stačit. Nabídne 150W motor s maximální rychlostí kolem 12 km/h a dojezd zhruba kolem 6 km. To sice není mnoho, ale opět, za ty peníze… Skládací design ušetří místo a celá koloběžka váží jen 7.9 kg. Maximální nosnost je pak 100 kg živé váhy. Použitá 8-palcová kolečka by navíc měla být odolná proti propíchnutí. Nabití koloběžky by mělo zabrat zhruba 2.5 hodiny a i s poměrně nízkým dojezdem se koloběžka na cestu do práce nebo školy může hodit. Její složení do kompaktního tvaru je pak otázkou několika vteřin.

Levněji už to opravdu moc nejde, protože elektro-koloběžka E9 je momentálně v bleskových prodejích na Tomtop jen za 99.99 euro. Samozřejmě s dopravou zdarma a navíc z německého skladu, takže odpadají případné problémy a doplatky. Akce je výrazně kusově omezena, takže bych v případě zájmu asi radil neváhat a okamžitě pořizovat. Nebudou, nebudou…