Na objednávání vánočních dárků z ciziny už je asi dost pozdě a i z evropských skladů už asi nic včas nepřijde. I tak se ale neublíží mrknout na nějaké ty zajímavé slevy na e-shopech, protože i pozdní vánoční dárek udělá radost. A taková pokročilá 3D tiskárna se může hodit třeba i na výrobu doplňků například do nové deskové hry, co jste našli právě pod stromečkem. Nebo na nové extra dekorace do vašeho bytu. Dnes pro vás máme dvě zajímavé 3D tiskárny z e-shopu Tomtop, samozřejmě vylepšené o masivní slevy.

První kouskem je zajímavá „delta“ 3D tiskárna FLSUN Q5. Jde tedy o trojramennou 3D tiskárnu pro produkty s většími rozměry hlavně do výšky. Celokovové zpracování a jednoduchá instalace zaujmou i začátečníky, stejně jako automatická detekce vyrovnávání. Tiskárna je velmi tichá a díky 32-bitovému motherboardu i velmi spolehlivá. Ovládání je s barevným velkým displejem opravdu malinou. V bleskových prodejích je pak momentálně k nalezení na německém skladu obchodu jen za 199.99 dolarů s dopravou zdarma. Velmi zajímavá nabídka.

Další do party je pak opravdový high-end s 3D tiskárnou Creality CR-10 Smart. Ta dorazí s modulárním designem a kovovým zpracováním, ale hlavně síťovými možnostmi. Tisknout je možné totiž nejen z microSD karet, ale i přes LAN / Wi-Fi odkudkoli. Obří 4.3-palcový displeje je jako stvořený k ovládání a tiskárna má opravdu špičkovou výbavu. Od 32-bitové tiché základní desky, přes automatické vyrovnávání po duální stabilní ramena. Maximální tisková velikost jen 300 x 300 x 400 mm a podporována je samozřejmě i široká škála tiskových strun. To vše dočasně do 30. prosince jen za 335.18 dolarů z německého skladu s kupónem DA4763.