Máme tu poslední adventní neděli a také další díl rubriky Vychytávky z Číny, které mají hezké pořadové číslo #310. Je sice pravda, že letošní rok má do svého konce jen pár dnů, ale naše rubrika letos nekončí a pokud bude dost levného zboží na čínských e-shopech i v nadcházejícím roce, můžeme slíbit, že v tipech na levné gadgety budeme pokračovat.

Protože jsme se v minulém dílu seriálu Vychytávky z Číny věnovali gadgetům pro starší a mírně pokročilé, dneska tak trochu odlehčíme. A rovnou si dáme i tematicky zaměřené produkty na bájné poletuchy. Ano, dnes se doslova podíváme na zoubek drakům, a to hned v několika verzích. Máme tu dračí dekoraci do dětského pokoje a na zahradu a kreativním čtenářům nabídneme kovovou dračí skládačku.

Vychytávky z Číny

Tajemné dračí vejce

Pokud vaše ratolesti propadly všemu, co se točí kolem pravěkých ještěrů, můžete jim jako dekoraci do pokoje pořídit toto „dračí vejce“. Jde sice o takovou roztomilou blbůstku, ale poměrně efektní. Vejce je z průhledné pryskyřice a uvnitř najdeme figurku dinosauřího zárodku. Dekorace je dostatečně pevná a odolná, takže dobře poslouží třeba jako těžítko. Cena vejce na Aliexpress začíná na 2,80 dolaru.

Dračí fontána na zahradu

Dračí tématika vás zasáhla natolik, že chcete mít draky v jakékoli podobě i na zahradě? Není nic snazšího, než si pořídit zahradní fontánu ve tvaru draka. Vzhledem k tomu, že je fontána vyrobená z jemné pryskyřice, odolá povětrnostním podmínkám a nebude korodovat. Je téměř půl metru vysoká a působí celkem impozantně. A pokud ji podsvítíte červeným světlem, může vypadat, že dští oheň. Navíc ani cena této roztomilosti není vysoká a ve slevě si svého draka na zahradu pořídíte jen za 27,11 dolaru.

Kreativní dračí skládačka

Poslední dračí tip se může líbit těm, kteří mají rádi různé skládačky a nebo 3D puzzle. Tento dráček vám jednak poskytne zábavu při skládání a následně také poslouží jako sympatická dekorace. Jednotlivé dílky skládačky jsou z kvalitní nerezové oceli a při skládáni do sebe hladce zapadnou. Proto je není potřeba lepit nebo pájet. Skládačka se hodí pro starší děti a hravé dospělé. Nikdo z nich se nemusí bát, že by draka neposkládal, protože součástí balení je i jednoduchý návod. Cena kovového puzzle draka spadla ve slevě na Aliexpress jen na 19,49 dolaru.