Máme tu poslední adventní neděli a také další díl rubriky Vychytávky z Číny, které mají hezké pořadové číslo #310. Je sice pravda, že letošní rok má do svého konce jen pár dnů, ale naše rubrika letos nekončí a pokud bude dost levného zboží na čínských e-shopech i v nadcházejícím roce, můžeme slíbit, že v tipech na levné gadgety budeme pokračovat.

Protože jsme se v minulém dílu seriálu Vychytávky z Číny věnovali gadgetům pro starší a mírně pokročilé, dneska tak trochu odlehčíme. A rovnou si dáme i tematicky zaměřené produkty na bájné poletuchy. Ano, dnes se doslova podíváme na zoubek drakům, a to hned v několika verzích. Máme tu dračí dekoraci do dětského pokoje a na zahradu a kreativním čtenářům nabídneme kovovou dračí skládačku.

Vychytávky z Číny

Tajemné dračí vejce

Pokud vaše ratolesti propadly všemu, co se točí kolem pravěkých ještěrů, můžete jim jako dekoraci do pokoje pořídit toto „dračí vejce“. Jde sice o takovou roztomilou blbůstku, ale poměrně efektní. Vejce je z průhledné pryskyřice a uvnitř najdeme figurku dinosauřího zárodku. Dekorace je dostatečně pevná a odolná, takže dobře poslouží třeba jako těžítko. Cena vejce na Aliexpress začíná na 2,80 dolaru.

Dračí fontána na zahradu

Dračí tématika vás zasáhla natolik, že chcete mít draky v jakékoli podobě i na zahradě? Není nic snazšího, než si pořídit zahradní fontánu ve tvaru draka. Vzhledem k tomu, že je fontána vyrobená z jemné pryskyřice, odolá povětrnostním podmínkám a nebude korodovat. Je téměř půl metru vysoká a působí celkem impozantně. A pokud ji podsvítíte červeným světlem, může vypadat, že dští oheň. Navíc ani cena této roztomilosti není vysoká a ve slevě si svého draka na zahradu pořídíte jen za 27,11 dolaru.

Kreativní dračí skládačka

Poslední dračí tip se může líbit těm, kteří mají rádi různé skládačky a nebo 3D puzzle. Tento dráček vám jednak poskytne zábavu při skládání a následně také poslouží jako sympatická dekorace. Jednotlivé dílky skládačky jsou z kvalitní nerezové oceli a při skládáni do sebe hladce zapadnou. Proto je není potřeba lepit nebo pájet. Skládačka se hodí pro starší děti a hravé dospělé. Nikdo z nich se nemusí bát, že by draka neposkládal, protože součástí balení je i jednoduchý návod. Cena kovového puzzle draka spadla ve slevě na Aliexpress jen na 19,49 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.