Společnost Vivo se sice chystá na představovačku telefonů řady S12, ale pracuje také na modelu Vivo V23 Pro. A právě o tento telefon se v posledních dnech intenzivně zajímají tipaři. Včera jsme se věnovali některým z jeho parametrů a výsledkům v Geekbench testech. Dnes se pro změnu podíváme na design tohoto stroje.

Na stránkách 91Mobiles objevila exkluzivní zpráva o designu zadního panelu telefonu Vivo V23 Pro. Záda jsou prý pokryta fluoritovým sklem a jde prý o jedinečný vzhled, který není příliš běžný u telefonů střední třídy. Použité sklo má pevnější krystalovou strukturu a díky tomu lépe odráží světlo než například matné AG sklo. Zadní panel bude díky tomu velmi efektní a bude měnit barvu podle nasvícení UV světlem nebo slunečními paprsky. Samozřejmě v této chvíli těžko říci, zda se tato vychytávka neodrazí i na ceně telefonu.

Zajímavý vzhled zadního panelu doplní hlavní fotoaparát, který má 64 MPix primární senzor. Podle výpisu Geekbench můžeme počítat i s procesorem Dimensity 1200, který se letos řadí mezi prémiové čipsety. Doplní jej 8 GB operační paměti, ale počítáme i s dalšími verzemi RAM. A vzhledem k tomu, že Vivo svůj nový stroj představí na začátku příštího roku, dostane také operační systém Android 12, se kterým prošel benchmarkovými testy. Tipaři odhadují, že v přípravách je i standardní verze Vivo V23, kterou ale výrobce uvede později.