Asi není potřeba připomínat, že společnost Samsung pracuje na nových vlajkových telefonech, které už brzy pošle na trh. Pokud tedy uvěříme odhadům tipařů, může se řada Samsung Galaxy S22 objevit zhruba na začátku února/februára příštího roku. Ovšem výrobce zatím termín představovačky ani nepotvrdil a ani neoznámil její konkrétní termín.

A jestliže se stále jen spekuluje o termínu, kdy bude řada Samsung Galaxy S22 uvedena, budeme ve spekulacích dál pokračovat. Na síti se totiž objevily nové zvěsti o možnostech nabíjení těchto chystaných telefonů. Vycházejí zřejmě z toho, společnost Samsung předložila certifikačnímu úřadu FCC ke schválení svou novou 25 W bezdrátovou nabíječku. To tedy může naznačovat, že brzy dojde na její představení. A od toho už je jen krůček k odhadům, že nabíječku Samsung uvede společně s telefony Galaxy S22.

Další úvahy tipařů tedy jedou v této linii s tím, že je možné, že některý z telefonů řady Galaxy S22 dostane bezdrátové nabíjení s výkonem 25 W. S nejvyšší pravděpodobností by mělo jít o model Galaxy S22 Ultra. Těžko ale říci, zda je to možné, protože Samsung doposud takto rychlé bezdrátové nabíjení u žádného svého telefonu nepoužil. Nejrychlejší použité bezdrátové nabíjení má 15 W a víme, že ani u kabelového nabíjení Samsung na nějakou extra rychlost nevsází. U řady Galaxy S22 se totiž očekává kabelové nabíjen s výkonem 25 W. Takže berme výše uvedené s velkou rezervou a počkejme s čím nakonec Samsung přijde.