Produkty řady Legion od čínského Lenova jsou na trhu už od roku 2017 a zahrnují širokou škálu herních produktů a příslušenství. Asi nejznámější jsou samozřejmě herní notebooky, ale v jejich nabídce toho najdeme mnohem více. A velmi brzy také i vůbec první herní tablet z jejich produkce pod záštitou série Legion. Ten by se měl chystat na trh už velmi brzy a jeden z projektových manažerů firmy se dnes na internetu pochlubil i jeho prvními reálnými snímky. A podle nich to bude rozhodně elegantní fešák.

Na fotografiích je totiž vidět tablet s ostře střiženými rysy, hranatějším designem a podle všeho i minimálními rámečky. Na hranách můžeme vidět i označení certifikací Dolby Vision a Dolby Atmos, stejně jako značky reproduktorů JBL. To už dopředu slibuje parádní audio-vizuální zážitek a vysoce kvalitní displej a reproduktory. Ostatně jak se na pořádný herní tablet sluší a patří. Tablet bude pravděpodobně mířit do prémiového segmentu, čemuž napovídá i elegantní design hran s leštěným kovovým povrchem.

Z fotografií je také zřejmé, že půjde o poměrně kompaktní zařízení, takže bych se nedivil zhruba 8-palcové úhlopříčce. Ale to jsou jen odhady vzhledem k jedinému snímku. Výbava tabletu je pak zahalena mlhou tajemství kompletně, takže nemáme tušení o jeho výkonu. Herní zaměření ale dopředu volá po pořádném „železe“, takže budeme velmi zvědavi na zvolený hardware. Tablet Lenovo Legion by se měl na trhu objevit teoreticky během prvního čtvrtletí příštího roku. Cenu zatím samozřejmě taky netušíme, ale obvykle produkty Legion patří k těm cenově přijatelnějším. Tak snad tomu tak bude i v tomto případě.