Už poměrně dlouho se spekuluje, že značka Vivo chystá nástupce svých hodinek Vivo Watch, které debutovaly v září/septembri loňského roku. Je tedy opravdu čas na změnu a novinkové Vivo Watch 2 se proto mohou objevit každým dnem. A to doslova. Vivo totiž potvrdilo, že na 22. prosince/decembra plánuje prezentační akci a na ní svůj nový chronometr uvede. Ovšem aby toho před Vánoci nebylo málo, představí i telefony řady Vivo S12.

Na čínském Weibo už visí jednoduchá pozvánka na představovačku a zároveň i upoutávka na chystané hodinky Vivo Watch 2. Upoutávka je sice trochu tajemná, ale najdeme v ní odkaz na to, že nový chronometr bude mít opět kruhový displej, jako jejich předchůdce. Kromě této upoutávky se nakonec na síti dá dohledat i renderovaný snímek Vivo Watch 2, který kruhový ciferník potvrdil. Navíc vidíme, že užitná plocha displeje je ve srovnání s předchozím modelem hodinek větší.

Pokud bychom se zaměřili na funkce hodinek, můžeme očekávat například monitoring tepové frekvence, krokoměr a nebo i vestavěnou GPS. Navíc se poměrně intenzivně mluví o podpoře eSIM, která předchozím hodinkám chyběla. To tedy znamená, že nové hodinky mohou fungovat jako příruční telefon. Čeká se i baterie s kapacitou 501 mAh, která umožní delší výdrž. A také prý můžeme čekat dvě verze, jednu se silikonovým řemínkem a druhou s koženým. Další specifikace a funkce hodinek se určitě dozvíme při představení.