Máme tu další adventní neděli, už třetí v pořadí. A s ní je tu i naše pravidelná rubrika Vychytávky z Číny. V ní vám nabízíme tři tipy na gadgety z Číny, které jsou pokud možno praktické a levné. Čas od času ale mezi našimi tipy najdete i mírně dražší produkty. Ovšem co je dneska extra levné, že?

Vzhledem k tomu, že minulé Vychytávky z Číny jsme věnovali hračkám pro naše ratolesti, dneska se podíváme na produkty pro nás už mírně odrostlejší. Máme tu digitální hodiny společnosti Xiaomi, bezdrátový ruční vysavač do auta a 3D puzzle možná zaujmou malé i velké příznivce Harryho Pottera.

Xiaomi digitální hodiny

Společnost Xiaomi je pověstná tím, že je schopná vyrobit v podstatě cokoliv. V jejich portfoliu najdeme i hodně prapodivné kousky, ale digitální hodiny Mi Smart patří k těm konzervativnějším. Hodiny mají střízlivý design, díky kterému zapadnou každého interiéru. Mají navíc i uživatelsky nastavitelný ciferník a z deseti vzorů si tak může vybrat opravdu každý. Na displeji hodin se zobrazují ty nejdůležitější informace, které si také můžeme přizpůsobit podle svého gusta. Jde například o aktuální čas, počasí, datum a další. Nastavit se dá i vaše oblíbená melodie jako budík. A pokud už jedete v systému chytré domácnosti můžete s ní propojit i tyto hodiny. Cena Xiaomi hodin je sice mírně vyšší, ale ne zas tak vysoká, abyste si je na Aliexpress nemohli pořídit. Momentálně za ně zaplatíte 53,99 dolaru.

Ruční vysavač do auta

Máte už vánoční úklid za sebou? A co vaše auto? Pokud i to potřebuje vánoční očistu a nechcete si jeho interiér nechávat za drahé peníze vyčistit na myčce, můžete si pořídit tento malý ruční vysavač. Je bezdrátový a proto snadno přenosný a použitelný. Při vysávání není potřeba používat sáček a nádoba na prach má kapacitu mírně přesahující 0,5 litru. Sací výkon je 4000 Pa, což postačí na vyčištění interiéru auta od prachu a nečistot. Baterie má kapacitu 2000 mAh a zaručuje výdrž až 25 minut úklidu. Samozřejmě tento malý vysavač můžete použít nejen pro úklid auta, ale i pro úklid v domě. Jeho cena ve slevě je jen 23,99 dolaru.

Na výletě v Bradavicích

Poslední z dnešních tipů může zaujmout jak velké, tak i malé nebo prostě ty z vás, kterým učaroval Harry Potter. A pokud jste navíc i kreativní, pořiďte si 3D puzzle s tématikou z knížek J. K. Rowlingové. U skládání 3D makety zámku Bradavice se spolehlivě zabavíte, hlavně proto, že tato skládačka má celkem 237 dílků. Ty jsou očíslované a součástí balení je i návod pro skládání. A protože jsou před námi Vánoce a dny volna, může být skládání jejich hezkým zpestřením. Na Aliexpress nyní tyto 3D puzzle ve slevě stojí jen 34,44 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.