Značka OnePlus už nějaký ten pátek kromě telefonů poměrně úspěšně podniká i na poli audio elektroniky. A po integraci s Oppo se určitě brzy dočkáme i dalšího rozšíření portfolia. Jejich sluchátka už ale teď patří k tomu lepšímu na trhu a v říjnu také představili v Číně model OnePlus Buds Z2 TWS. Ten konečně už příští týden zamíří i do Evropy a Indie. A my už máme i konkrétní termín, samozřejmě toho evropského představení, které nás zajímá.

Dojde k němu na Instagramu ve 14:30 CET už 16. prosince a obratem by měla následovat i přímo tržní dostupnost v našem regionu. Na výběr by mělo být opět z bílé a černé barevné varianty, takže žádná změna oproti čínské verzi. Cenově by údajně také neměly nastat drastické změny a sluchátka by měla dostat podobnou cenovku jako v Číně. Kde se prodávají v přepočtu zhruba za 55 euro. A vzhledem k tomu, že se minulá generace v Evropě začala prodávat ve stejné cenové hladině, tak budeme optimisté. Jako první by se k nabídce měli dostat členové nového věrnostního programu OnePlus a třeba dostanou i nějakou tu slevu…

Jinak jde stále o stejná sluchátka OnePlud Buds Z2 s TWS technologií a šikovnou nabíjecí krabičkou. Designově jsou podobná minulé generaci a nabídnou 11 mm driver a podporu Dolby Atmos. Mají také trojice mikrofonů pro redukci šumu a dokonce i 40dB technologii aktivní redukce šumu (ANC). Samozřejmostí je pak připojení pomocí Bluetooth 5.2 a voděodolná certifikace IP55. S použitím dobíjecího boxu se dostanete až na 38 hodin výdrže, což by asi mělo stačit každému.