Mysleli jste, že po nákupní horečce Double Eleven, Black Friday a Cyber Monday jste konečně slevovým akcím utekli ? Chyba lávky, protože online trhy pro nás už mají v zásobě akce na Double 12. To se samozřejmě váže k datu 12.12 a pro Asii jde opět o velmi důležitý a oblíbený nákupní svátek. Ctí ho i experti na levné softwarové klíče z Keysfan a mají pro nás další várku zajímavých slev a kupónů. A nový software se na Vánoce určitě může hodit, protože kdo ví, zda vás pod stromečkem nečeká třeba nový notebook nebo PC…

Pokud vám navíc třeba utekly akce na Black Friday a Cyber Monday, tak nemusíte zoufat. Oblíbená akce „1+1 zdarma“ je totiž zpět a ke kancelářským balíkům Microsoft Office tak máte možnost získat extra klíč na Windows 10 nebo Windows 11. Taková akce se musí využít !

Bonus klíč na Windows 11

Pokud toužíte po nové generaci operačního systému , tak stačí pořídit jednu z níže vypsaných variant Microsoft Office a klíč „Woken“ je váš.

Bonus klíč na Windows 10

Opatrnější pak raději zvolí osvědčené Windows 10, které se zdaleka nechystají do důchodu. Navíc můžete časem kdykoli na Windows 11 zdarma upgradovat.

50 % sleva na samostatné klíče Windows s kupónem SKF50

Nebo 62 % slevy na další softwarové produkty od Microsoftu s kupónem SKF62

Slevy z Keysfan na Double 12 tak určitě stojí za pozornost a neuděláte chybu, když se na ně mrknete. Platit můžete navíc bezpečně pomocí Paypalu a Keysfan také nabízí rychlost a efektivní zákaznickou podporu v případě problémů.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.