OnePlus si letos pro fanoušky přichystali jeden příjemný předvánoční dárek, tedy alespoň pro ty evropské. Od včerejška je totiž i v Evropě aktivní jejich věrnostní program Red Cable Club, který v Indii úspěšně běží už skoro dva roky. Něco podobného není určitě nikdy na škodu, protože jde vždy o extra benefity bez nutnosti dalších investic. Navíc se vám do programu započítají všechny minulé nákupy i zpětně (jako v mém osobním případě), takže třeba poskočíte o úroveň či dvě výše hned od začátku.

Celý evropský věrnostní program Red Cable Club je totiž zatím zaměřen především na nabídku extra slev na produkty OnePlus. V základní úrovni hned po registraci získáte 2 % slevu na všechny jejich telefony, 10 % na veškeré doplňky a IoT produkty, případně pak dopravu na doplňky zcela zdarma. Ale jen o úroveň výš už poskočíte na 5 % / 20 % slevy a na nejvyšším levelu pak už na poměrně masivních 10 % / 50 % slev. Ale to už byste museli být poněkud aktivnějším zákazníkem značky. Indická nabídka programu byla rozšířená i na další benefity, jako byla prodloužená záruka, cloud úložiště zdarma a další vymoženosti. Ty třeba také brzy dorazí i na evropská pole.

Každopádně už zástupci firmy předem slíbili i jednu předběžnou dostupnost nového audio produktu pro členy klubu. Podle všeho by se asi mělo jednat o chystaného nástupce sluchátek OnePlus Buds Z, pravděpodobně pod názvem Buds Z2. Ty by měly být k dostání exkluzivně během prosince, než se dostanou v novém roce do obvyklých tržních kanálů. Členové Red Cable Club by také měli mít brzy možnost koupě několika posledních kusů limitované Cobalt Edition hodinek OnePlus Watch. Pokud tedy vlastníte některé zařízení OnePlus, tak se určitě do klubu zaregistrujte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.