Tablety od značky Lenovo si v poslední době udělaly v domovské Čině velmi dobré jméno a to zejména řadou Xiaoxin Pad Pro. Ta totiž nabízí velmi dobré parametry atakující high-end, tedy v tabletovém světě a poměrech. Překvapivě také ale zachovaly i velmi nízké ceny, takže jde po všech stránkách o skvělou koupit. Dnes pro vás navíc výborný model Lenovo Xiaoxin Pad Pro máme v nabídce bleskových prodejů e-shopu Cafago. Sice z čínského skladu, ale s možností poměrně rychlé a komfortní bezcelní dopravy. Takže určitě jeho pořízením neprohloupíte.

Tablet si vás získá už při prvním pohledu na displej, protože se jedná o velký 11.5-palcový OLED s rozlišením 2560 x 1600 pixelů, 108 % pokrytím barevného gamutu a 350 nity jasu. Stejně tak celokovové tělo s tloušťkou až 5.8 mm určitě zaujme. Ani o výkon se nemusíte bát, protože procesor Snapdragon 730G, spolu s 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti, se jen tak nezadýchá. Tablet Lenovo Xiaoxin Pad Pro má i solidní foto-výbavu se čtyřmi kamerkami. Vpředu najdete dvojici 8 Mpx senzorů a vzadů pak kombinaci 13 Mpx + 5 Mpx. Potěší i čtveřice reproduktorů s Dolby Atmos nebo velká 8600 mAh kapacita baterie. Ta navíc umí i rychlo-nabíjení QC 3.0.

V akci na Cafago je pak momentálně Lenovo Xiaoxin Pad Pro v šedé barvě k mání v bleskových prodejích jen za 286.39 euro. Samozřejmě i s dopravou zdarma. Nabídka je kusově omezena a tablety mizí poměrně rychle, takže bych nedoporučoval nějaké velké čekání. Pro fajnšmekry je pak v nabídce i vylepšená 2021 verze tabletu se Snapdragonem 870, ale ta už přijde na 425.99 euro. Ale pokud by měl někdo zájem….

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.