Pokud vás ještě nepřestal bavit nekonečný příběh telefonu Samsung Galaxy S21 FE, máme tu pro váš jeho další díl. Samsung vydání telefonu už tak dlouho odkládá, že mnozí ani nevěří, že jej nakonec pošle na trh. Ale přece jen jistá naděje tady je a tipaři odhadují, že se Galaxy S21 FE objeví na začátku příštího roku. K představení má totiž dojít na veletrhu CES 2022, který poběží od 5. ledna/januára v Las Vegas.

A protože všichni doufáme, že Samsung Galaxy S21 FE opravdu už za měsíci uvidíme, máme tu o něm zas něco málo informací. Společně se proto podívejme na renderovaný snímek telefonu, který je oficiální. Přichází po mnoha renderech a fotkách, které ale nebyly vždy úplně spolehlivé. Tento renderovaný snímek pochází z oficiálních stránek podpory ve Spojených arabských emirátech. A když se podíváme také na kolumbijské oficiální stránky Samsungu, najdeme v nabídce průhledné zadní kryty telefonu.

Rendery jsou sice oficiální, ale nemůžeme říci, že jsme tento design Galaxy S21 FE ještě neviděli. Obrazovka má ve středu horní části „díru“ pro přední 32 MPix kameru, rámečky kolem jsou úzké a brada je jen o něco málo širší. Displej má být typu AMOLED s úhlopříčkou 6,4 palce, rozlišením FullHD+ a 120 Hz obnovovací frekvencí. Zadnímu panelu dominuje trojitý hlavní fotoaparát, který má stejný design jako u modelu Galaxy S21. Primární senzor má rozlišení 64 MPix. Dodejme, že se obecně očekává, že pokud se telefon dostane v lednu na trh, budou nabídky omezené počtem kusů. Čipová krize stále trvá a je pravděpodobné, že tomu Samsung podřídil i výrobní kapacitu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.