Hodinky Google Pixel Watch se také pomalu stávají nenaplněnou legendou. Mluví se o nich několik let, Google je stále nepředstavil a jen tu a tam se o nich zmíní tipaři. Poslední info je staré sotva pár dnů a podle něj se hodinek dočkáme už v příštím roce. Na síti se také dají dohledat i renderované snímky z dílny Jona Prossera, které naznačují, jaký design můžou hodinky mít.

A když už se bavíme o renderech a Jonu Prosserovi, na chvíli se u tohoto tématu zdržíme. Na YouTube je totiž k vidění nové video skupiny Front Page Tech, které moderuje právě Jon Prosser a odkazuje v něm na hodinky Google Pixel Watch. Ve videu můžeme vidět i oficiální snímky chystaných hodinek, které jsou ale velmi nekvalitní. Prosser prý ale čerpal z marketingových materiálů Google, které se mají už brzy objevit na síti.

I z nekvalitních snímku je ale zřejmé, že Google Pixel Watch mají v podstatě stejný design, jaký už tipaři avizovali na začátku roku. Zakřivený displej je kruhový s nulovým nebo téměř zanedbatelným rámečkem. Kolem ciferníku není luneta. Na pravé hraně vidíme korunku, nebo fyzické tlačítko pro rychlé ovládání. Řemínek hodinek je zřejmě vyrobený ze silikonu nebo z pryže a na trh prý půjde v několika barevných variantách. O parametrech a funkcích hodinek se ale zatím jen spekuluje. Hlavním tématem je použitý procesor. Jedni tipaři tvrdí, že jde o čipset vyrobený na zakázku společností Samsung. Jiní se naopak domnívají, že může jít jen o upravenou verzi procesoru Exynos W920, který pohání hodinky Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic. Nic z toho ale není potvrzeno, takže je potřeba tuto informaci brát s rezervou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.