Máme tu zase neděli, která je tentokrát slavnostnější, protože je druhá adventní. Venku je celkem nevlídno a posezení doma v teple není od věci. A ani v tomto předvánočním čase nezapomínáme na naší pravidelnou rubriku Vychytávky z Číny. Takže si pusťte vánoční koledy a v klidu se podívejte na naše dnešní tři tipy na levné čínské gadgety.

Jestliže jsme minulý díl seriálu Vychytávky z Číny věnovali pomocníkům do kuchyně, tak tentokrát se zaměříme na děti. Ne nadarmo se říká, že kdo si hraje nezlobí a zajímavá hračka se hodí vždycky. Navíc když jsou ty Vánoce, radost dětem u stromečku hračky jednoznačně zajistí.

Dinosaurus na dálkové ovládání

Na cestu do pravěku se vaši potomci mohou vydat s „robotickým“ dinosaurem. Tato figurka pravěkého ještěra je krásně barevná, zlověstně jí svítí oči a dokáže i pořádně zařvat. Navíc je na dálkové ovládání, takže otevírá tlamu, kroutí krkem, hýbe ocasem a chodí. Figurka je vyrobená z nezávadného a ekologického ABS materiálu a měkkých silikonů. Děti by tedy při hře neměly přijít k úhoně. Přesto se spíš hodí pro starší děti. Na výšku dinosaurus měří 47 centimetrů. V akci na Aliexpress jej nyní pořídíte jen za 29,48 dolaru.

Zaklínač

Pokud jste si vy nebo vaše děti oblíbili seriál Zaklínač, je možná ten správný čas pořídit si do sbírky figurky některých hlavních postav. Třeba Geralta z Rivie. Obávaný lovec příšer je vyrobený z plastu a jeho zbroj a meč jsou věrohodně vypracovány do posledního detailu. Jde ale opravdu jen o sběratelskou figurku, takže nějakou větší akci o ní nemůžeme čekat. Cena této postavičky ve slevě začíná na 6,40 dolaru.

Keltský svítící meč

Jako poslední tip z dnešních Vychytávek je tu něco pro malé, ale možná i velké bojovníky. Je to svítící laserový meč která díky RGB světlu mění barvu podle nálady bojovníka a stanete se skoro rytířem Jedi. Ovládání světla leží v rukojeti s celkem zajímavým designem. Samozřejmě i tato hračka je určena starším dětem. Menší děti by si mohly při hře ublížit, protože meč je poměrně velký. Na Aliexpress si ho můžete koupit za 58,71 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.