Společnost Oppo právě dnes zveřejnila na svém twitterovém účtu pozvánku na akci s názvem Oppo Inno Day. Jde o akci, která běží každý rok a Oppo na ní vždy představí své žhavé novinky. Letos má akci naplánovanou v čínském Shenzhenu na 14. a 15. prosince/decembra a její podtitul zní „Reimagining the Future“. Celá akce bude také streamována, aby se jí mohli online zúčastnit i ti, kteří se do Shenzhenu nedostanou.

Historie akce Oppo Inno Day sahá až do roku 2019. Tenkrát společnost představila své AR brýle, 5G CPE, chytré hodinky a další produkty ekosystému. Loni došlo na uvedení koncepčního skládacího telefonu Oppo X 2021, dalších AR brýlí a aplikace CybeReal AR. A čeho se dočkáme letos? To zástupci Oppo zatím neprozradili, ale účastníci prý navštíví vůbec první virtuální svět Inno World. Tato virtuální událost se stane „jednou z nejinteraktivnějších online zahajovacích akcí v posledních letech“. Inu, marketing jede naplno.

Návštěvníci se můžou zapojit i na dálku pomocí přizpůsobených avatarů a takto navštívit jednotlivé výstavní místnosti. A má to prý být zábava, kterou si všichni na dlouho zapamatují. Oppo na akci zve návštěvníky z celého světa, takže se můžete zapojit i vy a zde si vytvořit svého avatara. Kromě této zábavy tipaři očekávají, že dojde i na představení skládacího telefonu Oppo Find N. Ale to zatím není potvrzeno. Do akce zbývá už jen pár dnů a je víc než jisté, že Oppo prozradí, co všechno pro nás chystá.