Čínské Lenovo nemá pod palcem jen notebooky a telefony, ale úspěšně podniká i v dalších kategoriích. Audio produkty sice nebudou to první, co vám ve spojitosti s firmou přijde na mysl, ale i tak jim to jde opravdu od ruky. Kromě tuny rozličných sluchátek tak najdeme v jejich nabídce i reproduktory. A jak se na dnešní dobu samozřejmě sluší a patří, tak jde hlavně o reproduktory bezdrátové. Jeden takový model Lenovo L01 pro vás máme i dnes z nabídky e-shopu Cafago a bodovat bude hlavně super nízkou cenou. Takže určitě stojí za to se na bleskovou nabídku minimálně podívat.

Bezdrátový reproduktor Lenovo L01 je drobný přenosný váleček s váhou pouhých 55 g. Navzdory malým rozměrům nabídne 3W zvukového výkonu a díky TWS technologii můžete klidně zapojit dva vedle sebe jako stereo. Bluetooth 5.0 připojení je stabilní a mělo by nabídnout až 10 m vzdálenost od zdroje. Vestavěná 400 mAh baterie by pak měla vydržet 2-3 hodiny přehrávání a jednoduše ji dobijete pomocí USB portu. A díky integrovanému mikrofonu reproduktor klidně využijete i na hlasové hovory v případě potřeby. Jednoduché přenositelnosti napomáhá i šikovné prošívané poutko.

Na výběr je navíc z pěti rozdílných barev reproduktoru, takže neuděláte ani designovou ostudu. Bleskové prodeje na e-shopu Cafago navíc momentálně srazily ceny až na 11.49 euro. Takže pod nějaké tři stovky korun pořídíte velmi solidní mini bezdrátový reproduktor od zavedené značky. A to přece vůbec nezní špatně, ne ?