I když se nám v domácnostech pomalu začínají rozmáhat robotické vysavače, tak starý dobrý manuální model má stále něco do sebe. Přece jen ne každý z nás bydlí v haciendě s pěti koupelnami a v menším bytě robot lehce postrádá smysl. To ovšem neznamená, že se musíte spokojit s archaickým pojízdným vysavačem s kabelem do zásuvky. Dnešní moderní bezdrátové modely toho umí opravdu hodně a navíc jsou i mnohem skladnější. Dnes pro vás jeden takový máme a model Viomi A9 je momentálně v nabídce e-shopu Cafago za velmi zajímavou cenu. Navíc hezky pohodlně z německého skladu.

Viomi A9 je tyčový bezdrátový vysavač s opravdu širokým využitím pro celou domácnost. K dispozici totiž máte hned čtveřici nástavců, takže si poradíte s každým typem podlah, vysáváním nábytku nebo i menších zařízení jako je klávesnice. Se sacím výkonem až 23kPa máte opravdu rezervu a regulovat ho můžete ve třech rozdílných režimech. Filtrační systém se skládá z pětice filtrů, včetně HEPA H12. Baterie s kapacitou 2500 mAh je vyjímatelná a na jedno nabití zvládne až hodinu vysávání. Nádržka na prach je také jednoduše oddělitelná a její čištění je otázkou okamžiku.

Doplňky v samotném balení jsou poměrně bohaté a zahrnují i držák na zeď pro lepší skladování vysavače. Bezdrátový vysavač Viomi A9 momentálně také najdete v bleskových prodejích na Cafago jen za skvělých 109.99 eur. A jak již bylo zmíněno, tak s dopravou nebude nejmenší problém díky dostupnosti z německého skladu. Tak se na ten vánoční úklid pořádně připravte…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.