Máme tu další telefon, který je úzce spojený s novinkovým procesorem Snapdragon 8 Gen1. Jde o herní stroj Red Magic 7, o kterém jsme se už jednou zmínili. Bylo to v souvislosti s tím, že společnost ZTE vydá pod značkou Nubia rovnou tři vlajkové telefony. A dva z nich budou herní modely z řady Red Magic.

V době tohoto oznámení si tipaři ještě netroufli spekulovat o specifikacích chystaných telefonů. Ale dnes už přece jen něco málo víme, a to o standardním modelu Red Magic 7. Připomeňme, že na trh půjde i jeho Pro verze, o které zatím žádné info nemáme. Ovšem v případě standardního modelu se opět můžeme spolehnout na starého známého tipaře Digital Chat Station. Na svém Weibo účtu totiž zveřejnil výpis z certifikace 3C, ze kterého můžeme zjistit jak rychlé nabíjení telefon podporuje.

Ve výpisu figuruje telefon Red Magic 7 pod kódovým označením NX679J a můžeme také vyčíst, že podporuje super rychlé nabíjení s výkonem až 165 W. To je zatím rekord v komerčně používaném rychlém nabíjení. Navíc je to i zajímavý posun ve srovnání s letošními herními stroji řady Red Magic 6, kdy některé z modelů podporují 120 W nabíjení. To ale jen na čínském trhu. Globální verze mají „jen“ 66 W nabíjení. Kromě certifikace 3C má Red Magic 7 i certifikaci Bluetooth SIG, ze které plyne, že podporuje Bluetooth 5.2 a 5G sítě. A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na vlajkový Snapdragon 8 Gen1, který prý doplní až 16 GB RAM.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.