Dravá značka Realme nás už pomalu začíná připravovat na to, co pro nás v příštím roce uchystala. Jsou to především telefony řady Realme 9, které už poměrně dlouho očekávají všichni fanoušci této značky. Jejich uvedení v letošním roce zbrzdil globální nedostatek čipů a dalších součástek. Proto je jejich uvedení přesunuto na příští rok. Ovšem možná ještě před tím Realme uvede coby předskokana model Realme 9i.

Poprvé informace o modelu Realme 9i zveřejnil známý vietnamský tipař a také dnes se podíváme na vietnamské stránky ThePixel. Tam jsou totiž k vidění první renderované obrázky, ze kterých můžeme vyčíst, jak telefon Realme 9i vypadá. Na první pohled nám chystaný telefon může tak trochu připomínat vlajkový Realme GT Neo 2. Displej má v levém horním rohu „díru“ pro přední kameru, rámečky kolem obrazovky jsou velmi úzké, brada je o něco širší. Displej je lehce zakřivený.

Také vzhled hlavního fotoaparátu připomíná kamerový modul GT Neo 2. Modul je obdélníkový se třemi snímači a LED bleskem. Dva senzory jsou větší a leží pod sebou, napravo od nich je třetí menší senzor. Na zádech nenajdeme snímač otisků prstů, což může znamenat, že je integrován do displeje. A nebo, pokud by byla obrazovka typu LCD, leží na hraně. Ostatně na pravé hraně je také tlačítko napájení a kolébka hlasitosti. A kdy Realme tento telefon představí? V souvislosti s uvedením řady Realme 9 se mluví o dvou termínech. První představovačka prý proběhne na konci ledna/januára, kdy může být uveden telefon Realme 9i. Druhá je prý plánovaná na únor/február a na ní výrobce představí zbytek modelů řady Realme 9. Nic ale zatím není potvrzeno.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.