Přestože jsou telefony řady Redmi Note 11 na světě poměrně krátce a do Evropy se zřejmě podívají teprve až na začátku příštího roku, začínají se tipaři zajímat o jejich nástupce. Údajně se už připravuje řada Redmi Note 12, alespoň to na Twitteru tvrdí tipař Sahil Karoul.

Zřejmě vychází z toho, že Redmi, a vlastně nejen tato značka, urychlila vydávání nových strojů. Cykly mezi vydáváním jednotlivých nových generací telefonů se zkrátily. Proto Karoul tvrdí, že řada Redmi Note 12 na čínském trhu spatří světlo světa ve druhém čtvrtletí příštího roku. To by tedy znamenalo, že nové telefony Redmi Note se objeví zhruba po šesti měsících od uvedení řady Note 11.

V této chvíli samozřejmě patří specifikace telefonů řady Redmi Note 12 do říše snů. A to i proto, že výrobce zatím pracuje jen na prototypech telefonů a specifikace se mohou v průběhu času měnit. Je ale možné, že zasvěcení tipaři se jim už brzy podívají na zoubek. Zdá se, že zrychlením produkce nových telefonů chce Xiaomi, potažmo Redmi, hrdě obstát v rámci obrovské konkurence na trhu s chytrými telefony. Ambice udržet se na špici pelotonu největších výrobců je jistě dobrá. Ale coby potenciální kupci musíme jen doufat, že rychlost vydávání nepůjde na úkor kvality nebo minima inovací u telefonů nové generace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.