Zhruba před měsícem se na síti objevila zvěst, že se značka Realme pustí i do prémiových telefonů. Následně na to se začalo spekulovat, že prvním vlajkovým strojem této dravé společnosti bude telefon Realme GT 2 Pro. A pak už s železnou pravidelností začali tipaři chrlit informace o tom, jaké tento telefon dostane parametry. Podotýkáme, že se až do této chvíle nepotvrdilo, že Realme prémiový telefon skutečně chystá a dokonce ani to, jak se bude jmenovat.

Obojí včera ale potvrdil CEO Realme, pan Sky Li. Na Twitteru zveřejnil krátkou depeši, že skutečně připravují zatím svůj nejlepší telefon. Název tohoto vlajkového stroje je opravdu Realme GT 2 Pro a výrobce je nadšený z toho, že může uživatelům na celém světě nabídnout něco nového, krásného a vzrušujícího. Ano, jsou to částečně marketingová zvolání, ale moc dobře víme, že Realme umí překvapit.

A aby toho nebylo málo, na síti se také objevily první renderované obrázky z dílničky známého designéra OnLeaks. Na renderech je zatím vyveden jen zadní panel telefonu a jeho vzhled je poměrně překvapivý. Znamená naprostý odklon od designové linie telefonů Realme a leze říci, že vypadá prémiově. Na první pohled upoutá horizontálně orientovaný modul hlavního fotoaparátu, který navíc vyčnívá nad plochu zad. Možná pamětníkům tak trochu připomene telefon Nexus 6P. V řadě vedle sebe leží tři snímače a LED blesk. Podle všeho mají snímače rozlišení 50 MPix a 8 MPix a je tu i GR objektiv společnosti Ricoh. Očekáváme ale, že k uvedení tohoto vlajkového stroje nedojde dřív než v příštím roce.