Značku Lanmodo už jsme na našich stránkách několikrát měli a tito odborníci na doplňky pro auta se hlásí o slovo i teď. Chystají totiž už brzy poslat do crowdfundingu na Indiegogo novou verzi high-end dash kamery s nočním viděním. A model Lanmodo Vast M1 se bude moci v porovnání s předchůdci pochlubit několika novými vymoženostmi. Navíc bude samozřejmě k mání za velmi příznivou extra cenu. Motoristé by tak rozhodně měli zbystřit, protože podobně vybavenou univerzální dash kamerku na trhu jen tak nenajdou. Tak se na ni pojďme mrknout podrobněji.

Lanmodo Vast M1 je primárně systém nočního vidění pro vaše řízení a nabídne hned dvojici kamer. Obě jsou nezávisle instalovatelné a nabídnou nahrávání FullHD záznamu, samozřejmě na smyčce a s G-senzorem pro detekci případné kolize. Kamerky využívají Sony CMOS senzor a ta přední nabídne noční viditelnost až 300 metrů, tedy daleko za dosahem vašich světel. Nově také v širším 75° záběru. Zadní kamerka pak se záběrem 170° samozřejmě pomůže i s parkováním a díky voděodolné certifikaci IP67 se o ni nemusíte bát. Vše pak vidíte na parádním 8-palcovém IPS displeji, takže vám neuteče opravdu nic.

Lanmodo Vast M1

Na Indiegogo by systém Lanmodo Vast M1 měl brzy být k mání, ale už dnes si můžete dopředu rezervovat super nízkou cenu. Za pouhých 10 dolarů totiž firma nabízí „zlaté členství“ s prioritním nákupem v momentě dostupnosti jen za 199 dolarů. Jako bonus navíc dostanete i 128 GB microSD kartu. Pokud byste snad výhledově novinku nekoupili, tak vám bude desetidolarový poplatek vrácen a nic tak vlastně neriskujete. Nejde tak jinak, než novinku od Lanmodo doporučit.