Nákupní svátky Black Friday už jsou za námi, ale není důvod zoufat. Obratem totiž následuje Cyber Monday a s ním spojené slevy po celý „kyber“ týden Cyber Week. Stranou samozřejmě nemohou zůstat ani obchody se softwarovými klíči, jako třeba naši staří známí z GoDeal24.com. Ti si na tento týden nachystali jako vždy pár extra lahůdek. Těm dominují nabídky třeba na Windows 10 Pro jen za 7 euro nebo balík Windows 10 Pro s Office 2019 Pro za 30 euro. Ale pokud toužíte po tom nejmodernějším, tak jsou k mání samozřejmě i Windows 11 nebo Office 2021.

Kompletní nabídka je k vidění na promo stránce obchodu přímo pro Cyber Week. A dá se tam najít spousta zajímavých kousků, takže určitě stojí za vidění a návštěvu.

Speciální nabídka, na kterou ani nepotřebujete kupóny

Překvapení s 50 % slevami na různé verze Windows s kupónem SGO50

Cyber Week

Solidních 62 % dolů na následující kousky s kupónem SGO62

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.