Do představení telefonů řady Honor 60 zbývají už jen dva dny. Proto se nemůžeme divit, že ještě před tím tipaři doháněj co třeba zanedbali a informují nás o těchto chytaných telefonech. Je sice pravda, že toho o nich víme už poměrně dost, ale proč nevědět víc, že? Proto se podíváme na to, jak dopadl model Honor 60 Pro v testech Geekbench.

Honor 60 Pro prošel testy s kódovým označení HONOR TNA-AN00. A jako vždy z testovacího výpisu vyčteme jen minimum informací o parametrech. Každopádně vidíme, že testována byla verze s 12 GB operační paměti a telefon běžel na systému Android 11. Dále můžeme zjistit, že telefon pohání osmi jádrový procesor Qualcomm SM7325, což je označení pro čipsety Snapdragon 778G a Snapdragon 778G Plus. A vzhledem k tomu, že maximální takt je 2,5 GHz je jisté, že jde o Snapdragon 778G Plus. V Single-core testu získal Honor 60 Pro 816 bodů a ve více jádrovém testu pak 2971 bodů.

Co se dalších parametrů týče, tak se zatím hovoří o OLED displeji s rozlišením FullHD+ a se 120 Hz obnovovací frekvencí. Hlavní fotoaparát má údajně primární 108 MPix senzor a přední kamera dostane 50 MPix snímač. Tipaři zmiňují i podporu 66 W nabíjení. Víme také, že design zadního panelu bude v podstatě stejný jako u modelu Honor 50 Pro. Další podrobnosti se dozvíme už brzy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.