Už nějakou dobu není tajemstvím, že také značka Relame pracuje na své vlajkové lodi pro příští rok. A protože se tipaři pečlivě o toto prémiové zařízení zajímají víme, že jeho název je Realme GT 2 Pro a punc vlajkové lodi mu dodá procesor Snapdragon 8 Gen1. Díky tomu se stane prvním telefonem Realme s tímto čipsetem a k němu výrobce přidá i další špičkové parametry. Aby taky ne, příští rok bude mezi vlajkami dalších značek silná konkurence.

A protože je telefon Relame GT 2 Pro ve fázi finálních příprav, prošel také testy Antutu. Jako důkaz, že telefon prošel testy a jak v nich dopadl, sdílí na Weibo screen obrazovky známý tipař Digital Chat Station. Na snímku je vidět kódové označení telefonu, RMX3300. Ovšem určitě zajímavější než kódové označení je výsledné skóre. To se zastavilo na 1025215 bodech, což je skvělé. Navíc je to zatím asi to nejvyšší skóre, které bylo na platformě Antutu dosaženo. Je sice pravda, že tipaři v Antutu objevili také mírně vyšší výsledek, konkrétně 1350020 bodů, ale nepodařilo se jim rozklíčovat, který telefon jej dosáhl.

Co dalšího, kromě procesoru Snapdragon 8 Gen1, tipaři u Realme GT 2 Pro očekávají? Může to být 6,51 palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlišením a 120 Hz obnovovací frekvencí. Primární senzor hlavního fotoaparátu prý má 50 MPix a OIS. Přední kamera dostane 32 MPix. Dále se mluví i o 5000 mAh baterii s podporou 125 W nabíjení, nebo o Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 a systému Androidu 12 s nadstavbou Realme UI 3.0. Cena se podle tipařů bude točit kolem 626 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.