Značka iQOO připravuje pro čínský trh další řadu telefonů. Po solidním úspěchu modelů série iQOO 8 je v přípravách řada, které má obchodní název iQOO U5. Podle posledních odhadů tipařů se nové telefony na trhu objeví v průběhu příštího měsíce s dobrými cenami. Proto si také myslí, že se můžou stát silnými konkurenty nedávno představeným strojům Redmi Note 11.

Těžko v této chvíli říci, zda mají tipaři pravdu, protože o telefonech iQOO U5 nevíme skoro nic. Respektive víme jen to, že jeden z chystaných modelů zřejmě dostane procesor Dimensity 810. Ovšem nyní se na síti objevila zpráva, že model s kódovým označením V2165A prošel certifikací 3C. Z výpisu se ale o parametrech také nic moc nedozvíme, snad jen to, jak na to bude tento model s podporou nabíjení.

Ve výpisu vidíme, že telefon iQOO U5 podporuje rychle nabíjení s výkonem 18 W. Není to mnoho a ukazuje to na přístroj základní nebo nižší střední třídy, tedy v souvislosti se značkou iQOO. Jejich telefony střední třídy totiž mají zpravidla podstatně rychlejší nabíjení. Ovšem v této chvíli nemá smysl spekulovat o dalším parametrech tohoto telefonu a asi ani o tom, kolik modelů v sérii U5 bude. Počkejme na certifikaci Tenaa, která jistě odhalí víc podrobností. A pokud tipaři správně odhadli, že telefony iQOO představí v prosinci/decembri, jistě se už brzy něco málo dozvíme i od samotného výrobce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.