Za pár dnů dojde na uvedení procesoru Snapdragon 8 Gen1 a krátce na to začne boj o to, který z výrobců představí jako první svůj telefon s tímto čipsetem. Ještě před nedávnem všichni tipaři odhadovali, že to bude Xiaomi. Podle posledních informací to ale začíná vypadat, že toto prvenství urve Motorola a jejich stroj Moto Edge X.

Ovšem toto nemusí být jediné prvenství společnosti Motorola. Může se také stát prvním výrobcem, který představí telefon s fotoaparátem s 200 MPix Samsung senzorem. Alespoň dva čínští tipaři tvrdí, že Motorola připravuje telefon s tímto snímačem. Ovšem jak se má chystaný telefon jmenovat tipaři zatím tají. Přesto jeden z nich dodává, že telefon s 200 MPix senzorem připravují i další výrobci.

Tipař konkrétně mluví o společnosti Xiaomi, která prý svůj telefon s 200 MPix Samsung senzorem uvede ve druhé polovině příštího roku. Dále tvrdí, že i Samsung takovýto stroj představí, ale až v roce 2023. Nu a Motorola prý tento telefon chystá už na první polovinu příštího roku. Víme, že se také chystá telefon Moto Edge 30 Ultra, ale ten má podle posledních informací dostat 50 MPix foto snímač, proto jej můžeme z této hry vyloučit. A samozřejmě jako vždy raději počkáme, až použití 200 MPix snímače potvrdí samotný výrobce. Nebo až tipaři přijdou s podrobnějšími informacemi.