Značka Redmi vydala s velkou slávou na čínském trhu svou řadu Redmi Note 11. Telefony přišly na svět na konci minulého měsíce a šlo o modely Note 11, Redmi Note 11 Pro a Note 11 Pro Plus. Všechny stroje, jak už se stalo tradicí, mají velmi dobře vyvážený poměr cena/výkon. Proto není divu, že o ně mají zájem i fanoušci na globálních trzích.

Nyní to začíná vypadat, že se už brzy na globální trhy dostanou modely Redmi Note 11 Pro a Note 11 Pro Plus. A abychom byli konkrétní, jde o trhy evropské. Podle informací na stránkách 91Mobiles výrobce začíná interně testovat evropské verze těchto dvou strojů. Tipař Mukul Sharma se navíc domnívá, že Redmi své telefony představí nejdříve v Evropě. Teprve potom je pošle i na další globální trhy. Víme totiž, že se tyto telefony chystají i do Indie, kde ale dostanou jiné obchodní názvy.

Na evropský trh se dostanou telefony se stejným označením jaké mají na čínském trhu. Proto je pravděpodobné, že budou mít i stejné specifikace. Brzké představení může signalizovat i certifikace BIS a zápis v databázi IMEI, kde jsou telefony registrovány s kódovými označeními 21091116I a 21091116UI. Ovšem podle těchto označení jde o modely, které půjdou do prodeje v Indii. Pokud se tedy tipař Sharma neplete a Redmi telefony představí v Evropě dřív než v Indii, mohou se tu oba stroje objevit už docela brzy.