Bezdrátových sluchátek se nám v poslední době opravdu urodilo a člověk skoro nemůže otevřít konzervu, aby na jedny nenarazil. I jejich ceny jsou už dávno na velmi příjemné úrovni a navíc to nutně ani nemusí znamenat degradaci v kvalitě nebo funkcích. Dnes pro vás máme právě jeden takový solidní kousek, který je opravdu za hubičku. TWS sluchátka F9 totiž momentálně v bleskových prodejích na e-shopu Cafago pořídíte jen za něco lehce přes dvě stě korun. A to už rozhodně stojí za hřích.

Sluchátka F9 jsou klasické bezdrátové „pecky“ a díky TWS technologii je můžete využívat jednotlivě, nebo jako pár. K připojení ke zdroji máte k dispozici stabilní Bluetooth 5.0 připojení a sluchátka nabídnou i velmi dobré zvukové pojetí. Integrované mikrofony také mají technologii inteligentního potlačení okolních ruchů CVC 8.0. Samozřejmě už je v dnešní době i dotykové ovládání a podpora hlasových asistentů jako je Siri nebo Google Assistant. Hráči také ocení minimální latenci. Šikovný nabíjecí box kompaktních rozměrů s LED digitálním displejem a magnetickým zavíráním je pak už jen třešničkou na dortu.

To nejlepší je ale určitě cena těchto sluchátek. Bleskové prodeje na e-shopu Cafago ji totiž srazily jen na 8.69 euro. Doprava je samozřejmě zdarma, i když bohužel na dnešní dobu z čínských skladů. I tak se ale jedná o velmi zajímavý kousek, který určitě leckomu udělá radost. Nejde o žádný high-end, ale o solidní sluchátka s výborným poměrem cena / výkon.