Čínské obchody občas dovedou překvapit svojí nabídkou, která nutně nemusí zahrnovat jen gadgety všeho druhu. Někdy totiž máte možnost najít i netradiční kousek z kategorie „elektroniky“. Co třeba takový skládací kit na elektrickou kytaru Muslady ST ? Vyrobit si vlastní hudební nástroj zní jako solidní zábava a navíc vše vypadá více než použitelně. Na e-shopu Cafago je tenhle kousek momentálně k dostání za velmi zajímavou cenu a jako bonus i z německého skladu. Že by letos Black Friday naděloval i něco málo té hudební radosti ?

Elektrickou kytaru Muslady ST si sami poskládáte z dodaných dílů a nebudete potřebovat nic speciálního. Všechny elektronické části jsou už totiž nachystané na jednom z dílů, takže nemusíte nic pájet. Tělo kytaru je z lipového dřeva, krk z javoru a hmatník z palisandru. Není tak problém si design kytary upravit podle svého gusta, protože dřevo je univerzální. Kvalitní materiál pak doplní i struny z niklové slitiny pro lepší zvuk. Trojice potenciometrů pak slouží ke správnému vyladění možností elektrické kytary. Váha sestaveného kousku pak je 2.3 kg.

Bleskové prodeje na Cafago nám pak elektrickou kytaru Muslady ST servírují jen za 72.90 dolarů. Samozřejmě s dopravou zdarma z německého skladu, takže je cena konečná. Stát se rockovou hvězdou tak je možné i za čínského přispění a za velmi malé peníze.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.