Po potvrzeném termínu představení telefonů řady Honor 60, tu máme další potvrzený termín. Tentokrát jej na čínském Weibo zveřejnila společnost Oppo, která avizuje, že její řada Oppo Reno 7 bude na čínském trhu debutovat 25. listopadu/novembra. To ale v podstatě fanoušky Oppo nepřekvapí, protože o chystaných telefonech se mluví už docela dlouho a všichni tušili, že na uvedení dojde už brzy.

Tipaři upozorňují na to, že řada Oppo Reno 7 má nyní ve složení mírnou změnu. Odhadují, že mezi telefony nebude model Reno 7 Pro Plus, ale místo něj se dočkáme modelu Reno 7 SE. Pokud tipují správně, za tři dny nám Oppo představí telefony Reno 7 SE, Reno 7 a Reno 7 Pro. A s tím korespondují i uniklé informace z konce října/októba, které odhalily specifikace všech tří strojů, včetně modelu Reno 7 SE.

Řada Oppo Reno 7

Podle zvěstí má Reno 7 SE 6,43 palcový E3 AMOLED displej s rozlišením FullHD+ a 90 Hz obnovovací frekvencí. V rámci procesoru výrobce vsadil na Dimensity 920 a doplnil jej 8/12 GB operační paměti a 128/256 GB interního úložiště. V modulu hlavního fotoaparátu najdeme tři snímače. Jmenovitě to prý jsou 64 MPix primární OmniVision OV64B, 8 MPix senzor Sony IMX355 a 2 MPix doplňkový snímač. Přední kamera má rozlišení 32 MPix a jde o senzor Sony IMX615. Baterie má kapacitu 4300 mAh a podporu 65 W nabíjení. Dva telefony z této řady se po uvedení na čínském trhu mohou dostat i na trhy globální, například do Indie. To ale až na začátku příštího roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.