Pro dnes již samostatnou značku Honor bylo představení telefonů řady Honor 50 velkým ternem. Je sice pravda, že z Číny se tyto telefony na globální trhy, včetně toho českého, dostaly až teprve nedávno, ale na obzoru je už řada Honor 60. Před pár dny dokonce tipaři spekulovali, že dost možná nové telefony výrobce představí ještě do konce letošního roku. Ale Honor doposud nic nepotvrdil.

To se ovšem dnešním dnem mění. Právě dnes totiž Honor na svém oficiálním Weibo účtu zveřejnil jak termín představovačky, tak i kratinké promo video. Termín je tedy naplánovaný na 1. prosince/decembra a prezentace vypukne v Číně v 19:30 tamního času. Video zas dává tušit atraktivní zakřivený design telefonů. Zdá se proto, že řada Honor 60 zřejmě cílí na mladé uživatele.

Kromě promo videa je na síti k dispozici i snímek, který jednoznačně odkazuje na modul hlavního fotoaparátu. V modulu leží dva velké kruhy, díky kterým fotoaparát připomíná hlavní kameru telefonů řady Honor 50. O dalších specifikacích chystaných telefonů se zatím jen spekuluje. Tipaři očekávají zejména podporu rychlého nabíjení s výkonem 66 W, případně 40 W. To se má lišit u jednotlivých modelů. Je pravděpodobné, že jako u řady Honor 50 budou tři. Konkrétně má jít o Honor 60, Honor 60 Pro a Honor 60 SE. Ovšem na podrobnější informace patrně nebudeme muset čekat moc dlouho, protože představovačka je už v podstatě za dveřmi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.