Dash kamery už nám dávno zdomácněly v našich ocelových ořích , protože se jedná o velmi důležitého pomocníka se vším všudy. Pokročilé modely tak nejen zaznamenávají průběh jízdy pro případ nehody nebo konfliktu, ale také zvládnou pomoct i s parkováním nebo nočním viděním. A špičkové kusy už navíc nejsou ani nijak extra drahé, tedy v porovnání s ještě nedávnou minulostí. Dnes pro vás máme velmi zajímavý kousek Lanmodo Vast Pro s masivní $70 Black Friday slevou. Jedná se opravdu o high-end model, který uspokojí i ty nejnáročnější motoristy.

Značka Lanmodo není v této kategorii žádným nováčkem a jejich produkty patří mezi ty velmi dobré. A Lanmodo Vast Pro je jejich vlajkovou lodí s tím nejlepším vybavením. Jedná se o systém nočního vidění kombinovaný s dash kamerou, který nabídne hned dvojité 1080p kamerky pro vaše auto. Super-širokoúhlý barevný IPS displej s vysokým rozlišením pak bude ideální pro pomoc při řízení ve špatných světelných podmínkách. Přední kamera má při 45° záběru dohled až 300 metrů při nočním vidění, takže dosáhne dále než přední reflektory. Samozřejmostí je pak G-senzor, pomoc při parkování nebo loop nahrávání. Instalace je pak extrémně jednoduchá pomocí přibalené základny s nano-lepidlem.

Slevy na Black Friday jsou v podstatě vždy ideální možností k pořízení skoro každé elektroniky. Platí to i v tomto případě, protože 70 dolarů slevy není jen tak zanedbatelných. Samotná dash kamerka tak momentálně přijde jen na 299 dolarů s dopravou zdarma po celém světě. Ale lepší volbou je určitě balíček obsahující i zadní kameru za 369 dolarů. Tak proč by si motoristé neudělali radost. Akce by měla platit až do 5. prosince.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.