Dash kamery už nám dávno zdomácněly v našich ocelových ořích , protože se jedná o velmi důležitého pomocníka se vším všudy. Pokročilé modely tak nejen zaznamenávají průběh jízdy pro případ nehody nebo konfliktu, ale také zvládnou pomoct i s parkováním nebo nočním viděním. A špičkové kusy už navíc nejsou ani nijak extra drahé, tedy v porovnání s ještě nedávnou minulostí. Dnes pro vás máme velmi zajímavý kousek Lanmodo Vast Pro s masivní $70 Black Friday slevou. Jedná se opravdu o high-end model, který uspokojí i ty nejnáročnější motoristy.

Značka Lanmodo není v této kategorii žádným nováčkem a jejich produkty patří mezi ty velmi dobré. A Lanmodo Vast Pro je jejich vlajkovou lodí s tím nejlepším vybavením. Jedná se o systém nočního vidění kombinovaný s dash kamerou, který nabídne hned dvojité 1080p kamerky pro vaše auto. Super-širokoúhlý barevný IPS displej s vysokým rozlišením pak bude ideální pro pomoc při řízení ve špatných světelných podmínkách. Přední kamera má při 45° záběru dohled až 300 metrů při nočním vidění, takže dosáhne dále než přední reflektory. Samozřejmostí je pak G-senzor, pomoc při parkování nebo loop nahrávání. Instalace je pak extrémně jednoduchá pomocí přibalené základny s nano-lepidlem.

Slevy na Black Friday jsou v podstatě vždy ideální možností k pořízení skoro každé elektroniky. Platí to i v tomto případě, protože 70 dolarů slevy není jen tak zanedbatelných. Samotná dash kamerka tak momentálně přijde jen na 299 dolarů s dopravou zdarma po celém světě. Ale lepší volbou je určitě balíček obsahující i zadní kameru za 369 dolarů. Tak proč by si motoristé neudělali radost. Akce by měla platit až do 5. prosince.