Před dvěma týdny se na internetu objevily spekulace o možném brzkém příchodu nového modelu Honor 60. Osobně jsem je označil za pravděpodobné sci-fi doufání fanoušků, ale podle všeho to vypadá, že jsem se hluboce mýlil. Jeden z ředitelů Honor totiž dnes na sociální síti Weibo potvrdil plánovanou představovačku firmy na 22. listopad. Na ní se pak dle jeho slov ukáže zbrusu nový telefon a jako nejpravděpodobnější adept se jeví právě Honor 60. Samozřejmě nás ještě mohou překvapit něčím zcela jiným, ale momentálně to vypadá právě na tento kousek.

Příspěvek na Weibo je doplněn i několika obrázky hvězdné oblohy, ale pohříchu mu chybí veškeré další informace nebo detaily o telefonu. Musíme se tak spolehnout jen na předchozí spekulace o řadě Honor 60. Ty hovořily o pravděpodobném příchodu trojice modelů, kdy základní a Pro variantu doplní ještě ořezaný model SE. Tipy na výbavu se přikláněly primárně k použití Snapdragonu 870, i když u nejnižší verze odhaduji něco slabšího. Ta bude také údajně odkázaná jen na 40W nabíjení, přičemž vyšší dvojice sourozenců bude mít rychlejší 66W. To je ale z dostupných informací o telefonech v podstatě vše.

Honoru se tak možná povede opravdu husarský kousek, protože do údajné představovačky zbývají jen tři dny a po telefonu na internetu ani vidu, ani slechu. Udržet něco takového pod pokličkou je v dnešní době opravdu malý zázrak. Samozřejmě může jít o představovačku bez reálné dostupnosti, takže si klidně zájemci budou muset ještě pár týdnů počkat. I tak je termín dokonce ještě blíže než původně udávaný 1. prosinec. Vzhledem k představení Honor 50 jen letos v červnu jde o pořádný „fičák“…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.