Popularita elektro-koloběžek je nejen v našich končinách na vzestupu a značky jako Xiaomi nebo KUGOO pumpují na trh velmi povedené modely pro každého. Tedy skoro každého, protože jejich cena stále ještě není příliš lidová a pro jejich pořízení si musíte pořídit hezkých pár tisíc. Existují však ale i levnější čínské alternativy a na jednu takovou se dnes podíváme. Elektro-koloběžka E9 je totiž momentálně v bleskových prodejích e-shopu Cafago za extrémně nízkou cenu, která určitě stojí minimálně za pozornost.

Elektro-koloběžka E9 rozhodně nenabízí high-end parametry jako modely od konkurence. Ale na druhou stranu by nenáročnému línému jezdci mohla za ty peníze stačit. Nabídne 150W motor s maximální rychlostí kolem 12 km/h a dojezd zhruba kolem 6 km. To sice není mnoho, ale opět, za ty peníze… Skládací design ušetří místo a celá koloběžka váží jen 7.9 kg. Maximální nosnost je pak 100 kg živé váhy. Použitá 8-palcová kolečka by navíc měla být odolná proti propíchnutí. Nabití koloběžky by mělo zabrat zhruba 2.5 hodiny a i s poměrně nízkým dojezdem se koloběžka na cestu do práce nebo školy může hodit. Její složení do kompaktního tvaru je pak otázkou několika vteřin.

Teď ale k tomu zdaleka nejlepšímu ohledně bleskových prodejů levné elektro-koloběžky E9. Na e-shopu Cafago totiž brutálně srazili ceny a je momentálně k mání jen za 129.99 euro z německého skladu, takže cena je konečná i s dopravou zdarma. Kompromisy jsou sice u tohoto modelu značné a viditelné, ale cena toho dokáže vyvážit opravdu hodně. Nabídka platí až do konce roku, případně do vyprodání zásob