Popularita elektro-koloběžek je nejen v našich končinách na vzestupu a značky jako Xiaomi nebo KUGOO pumpují na trh velmi povedené modely pro každého. Tedy skoro každého, protože jejich cena stále ještě není příliš lidová a pro jejich pořízení si musíte pořídit hezkých pár tisíc. Existují však ale i levnější čínské alternativy a na jednu takovou se dnes podíváme. Elektro-koloběžka E9 je totiž momentálně v bleskových prodejích e-shopu Cafago za extrémně nízkou cenu, která určitě stojí minimálně za pozornost.

Elektro-koloběžka E9 rozhodně nenabízí high-end parametry jako modely od konkurence. Ale na druhou stranu by nenáročnému línému jezdci mohla za ty peníze stačit. Nabídne 150W motor s maximální rychlostí kolem 12 km/h a dojezd zhruba kolem 6 km. To sice není mnoho, ale opět, za ty peníze… Skládací design ušetří místo a celá koloběžka váží jen 7.9 kg. Maximální nosnost je pak 100 kg živé váhy. Použitá 8-palcová kolečka by navíc měla být odolná proti propíchnutí. Nabití koloběžky by mělo zabrat zhruba 2.5 hodiny a i s poměrně nízkým dojezdem se koloběžka na cestu do práce nebo školy může hodit. Její složení do kompaktního tvaru je pak otázkou několika vteřin.

Teď ale k tomu zdaleka nejlepšímu ohledně bleskových prodejů levné elektro-koloběžky E9. Na e-shopu Cafago totiž brutálně srazili ceny a je momentálně k mání jen za 129.99 euro z německého skladu, takže cena je konečná i s dopravou zdarma. Kompromisy jsou sice u tohoto modelu značné a viditelné, ale cena toho dokáže vyvážit opravdu hodně. Nabídka platí až do konce roku, případně do vyprodání zásob

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.